1. Atacama 1v1:
vivi (vs) Jupe - confirmed Wednesday 01 July at 18:30 GMT
Funito (vs) The_Fat_BlackPig
Dark (vs) FeAge
Saymyname (vs) Macluffy
2. Dry Arabia 1v1:
TheViper (vs) Sunzets - confirmed Saturday 04 July at 17 GMT
St4rk (vs) emalius2 - confirmed Sunday 05 July at 14 GMT
vivi (vs) Rex - confirmed Sunday 05 July at 16 GMT
VIK_Vinchester (vs) Vodka_L - confirmed Monday 06 July at 13 GMT
3. Mirage 1v1:
jibatong (vs) darvoi - confirmed Sunday 05 July at 13 GMT
SmokingAge (vs) Speedlimit - confirmed Thursday 02 July at 14:30 GMT
SobeK (vs) Adham - confirmed Saturday 04 July at 18 GMT
martinhs (vs) Kamigawa - confirmed Wednesday 01 July at 21:30 GMT
4. Slippery Springs 1v1:
Tim (vs) Neman - confirmed Sunday 05 July at 15 GMT
Keno (vs) RediRodion - confirmed Friday 03 July at 19 GMT
Saymyname (vs) Infected - confirmed Monday 06 July at 15 GMT
Luca8761 (vs) Biry
5. Arena 1v1:
TheViper (vs) Macluffy - confirmed Sunday 05 July at 13 GMT
martinhs (vs) Feanor - confirmed Monday 06 July at 22 GMT
Vodka_L (vs) VIK_Dench - confirmed Tuesday 30 June at 19 GMT
Modri (vs) Rmcoo - confirmed Saturday 04 July at 15 GMT
6. Desertfox 1v1:
dogao (vs) Kamigawa - confirmed Thursday 02 July at 20 GMT
Noisick (vs) Twigg /Neman
vivi (vs) nc_Andorin - confirmed Friday 03 July at 18:30 GMT
ACCM (vs) Sunzets - confirmed Sunday 05 July at 02 GMT
7. Regicide Fortress 1v1:
TheViper (vs) Rmcoo - confirmed Saturday 04 July at 19 GMT
LaaaaaN (vs) Vodka_L - confirmed Wednesday 01 July at 14 GMT
ACCM (vs) SobeK - confirmed Monday 06 July at 03 GMT
St4rk (vs) jibatong - confirmed Sunday 05 July at 16 GMT
8. Nomad 1v1:
Saymyname (vs) Nick - confirmed Sunday 05 July at 15 GMT
Rise (vs) Grinder - confirmed Tuesday 30 June at 15 GMT
Uzzi (vs) LeeRoy - confirmed Sunday 05 July at 20 GMT
BarneyS (vs) Sunset - confirmed Friday 03 July at 19 GMT
9. UltraRandom 1v1:
Nili (vs) BarneyS - confirmed Wednesday 01 July at 23 GMT
Wisepii (vs) Kellar - confirmed Saturday 04 July at 15 GMT
Ganji (vs) Faraday - confirmed Wednesday 08 July at 19 GMT
Modri (vs) VN_DarK_KnighT - confirmed Sunday 05 July at 18 GMT
10. Loch Ness 1v1:
Mr_Yo (vs) Speedlimit - confirmed Wednesday 01 July at 12:30 GMT
Pela (vs) OnLeKe - confirmed Sunday 05 July at 21 GMT
Saymyname/ Spidey_Ator (vs) BombaciMülayim /AR12
Luca8761 (vs) Barba_Amarillo - confirmed Sunday 05 July at 17 GMT
11. Migration 1v1:
K4vsa (vs) nC_Snyper1 - confirmed Tuesday 30 June at 18 GMT
PL_Dziamdziak (vs) FeAge - confirmed Monday 06 July at 21 GMT
pete_martell (vs) Grinder - confirmed Tuesday 30 June at 18:30 GMT
PhisysImperi (vs) VN_Heimdall - confirmed Friday 03 July at 15 GMT
12. Rooster 1v1:
Vodka_L (vs) Tifux - confirmed Monday 06 July at 19 GMT
The_Fat_BlackBig (vs) Faraday - confirmed Thursday 02 July at 22 GMT
Nili (vs) VIK_WaRRioR - confirmed Tuesday 30 June at 17 GMT
Twigg (vs) Infected
13. Cross 1v1:
dogao (vs) Bad Koala - confirmed Tuesday 30 June at 18 GMT
Sitaux (vs) SobeK - confirmed Sunday 05 July at 19:30 GMT
Vinchester (vs) Uzzi - confirmed Sunday 05 July at 13:30 GMT
BadB0y (vs) JackK - confirmed Thursday 02 July at 14 GMT
14. Golden Island 1v1:
dogao (vs) Tifux - confirmed Friday 03 July at 22 GMT
Saga (vs) Neman - confirmed Sunday 05 July at 10 GMT
Twigg (vs) Loris
Sunzets (vs) Tobi - confirmed Sunday 05 July at 20 GMT
15. Lombardia 2v2:
Czech Republic (vs) Poland - confirmed Wednesday 08 July at 17 GMT
Sweden (vs) Mexico - confirmed Saturday 04 July at 16 GMT
Brazil (vs) United Kingdom - confirmed Thursday 02 July at 22 GMT
Italy (vs) Morocco - confirmed Monday 06 July at 16 GMT
Ireland (vs) Peru - confirmed Sunday 05 July at 20 GMT
16. Team Acropolis 2v2:
Argentina (vs) Poland - confirmed Monday 06 July at 20 GMT
Mexico (vs) Belarus - confirmed Sunday 05 July at 15 GMT
Chile (vs) Slovakia - confirmed Monday 06 July at 16 GMT
Germany (vs) USA - confirmed Thursday 02 July at 20 GMT
17. Michi 2v2:
Slovakia (vs) Turkey - confirmed Wednesday 01 July at 17 GMT
Austria (vs) Argentina - confirmed Sunday 05 July at 18 GMT
Russia (vs) Spain - confirmed Sunday 05 July at 16 GMT
USA (vs) Germany - confirmed Tuesday 30 June at 17 GMT
France (vs) Czech Republic - confirmed Sunday 05 July at 11 GMT
18. Chaos Pit 2v2:
Spain (vs) United Kingdom - confirmed Sunday 05 July at 14 GMT
Russia (vs) Peru - confirmed Sunday 05 July at 17 GMT
Chile (vs) Argentina - confirmed Sunday 05 July at 01 GMT
France (vs) Turkey - confirmed Sunday 05 July at 14 GMT
Finland (vs) Germany - confirmed Monday 29 June at 19 GMT
23. Big Freeze 2v2:
Argentina (vs) France - confirmed Sunday 05 July at 19:30 GMT
Poland (vs) Peru - confirmed Sunday 05 July at 05 GMT
Ireland (vs) Turkey - confirmed Sunday 05 July at 18 GMT
40. Dry Arabia 2v2:
Argentina (vs) Morocco - confirmed Saturday 04 July at 18 GMT
USA (vs) Belarus - confirmed Sunday 05 July at 17 GMT
Peru (vs) United Kingdom - confirmed Saturday 04 July at 20 GMT
France (vs) Germany - confirmed Wednesday 01 July at 17 GMT
vivi (vs) Jupe - confirmed Wednesday 01 July at 18:30 GMT
Funito (vs) The_Fat_BlackPig
Dark (vs) FeAge
Saymyname (vs) Macluffy
2. Dry Arabia 1v1:
TheViper (vs) Sunzets - confirmed Saturday 04 July at 17 GMT
St4rk (vs) emalius2 - confirmed Sunday 05 July at 14 GMT
vivi (vs) Rex - confirmed Sunday 05 July at 16 GMT
VIK_Vinchester (vs) Vodka_L - confirmed Monday 06 July at 13 GMT
3. Mirage 1v1:
jibatong (vs) darvoi - confirmed Sunday 05 July at 13 GMT
SmokingAge (vs) Speedlimit - confirmed Thursday 02 July at 14:30 GMT
SobeK (vs) Adham - confirmed Saturday 04 July at 18 GMT
martinhs (vs) Kamigawa - confirmed Wednesday 01 July at 21:30 GMT
4. Slippery Springs 1v1:
Tim (vs) Neman - confirmed Sunday 05 July at 15 GMT
Keno (vs) RediRodion - confirmed Friday 03 July at 19 GMT
Saymyname (vs) Infected - confirmed Monday 06 July at 15 GMT
Luca8761 (vs) Biry
5. Arena 1v1:
TheViper (vs) Macluffy - confirmed Sunday 05 July at 13 GMT
martinhs (vs) Feanor - confirmed Monday 06 July at 22 GMT
Vodka_L (vs) VIK_Dench - confirmed Tuesday 30 June at 19 GMT
Modri (vs) Rmcoo - confirmed Saturday 04 July at 15 GMT
6. Desertfox 1v1:
dogao (vs) Kamigawa - confirmed Thursday 02 July at 20 GMT
Noisick (vs) Twigg /Neman
vivi (vs) nc_Andorin - confirmed Friday 03 July at 18:30 GMT
ACCM (vs) Sunzets - confirmed Sunday 05 July at 02 GMT
7. Regicide Fortress 1v1:
TheViper (vs) Rmcoo - confirmed Saturday 04 July at 19 GMT
LaaaaaN (vs) Vodka_L - confirmed Wednesday 01 July at 14 GMT
ACCM (vs) SobeK - confirmed Monday 06 July at 03 GMT
St4rk (vs) jibatong - confirmed Sunday 05 July at 16 GMT
8. Nomad 1v1:
Saymyname (vs) Nick - confirmed Sunday 05 July at 15 GMT
Rise (vs) Grinder - confirmed Tuesday 30 June at 15 GMT
Uzzi (vs) LeeRoy - confirmed Sunday 05 July at 20 GMT
BarneyS (vs) Sunset - confirmed Friday 03 July at 19 GMT
9. UltraRandom 1v1:
Nili (vs) BarneyS - confirmed Wednesday 01 July at 23 GMT
Wisepii (vs) Kellar - confirmed Saturday 04 July at 15 GMT
Ganji (vs) Faraday - confirmed Wednesday 08 July at 19 GMT
Modri (vs) VN_DarK_KnighT - confirmed Sunday 05 July at 18 GMT
10. Loch Ness 1v1:
Mr_Yo (vs) Speedlimit - confirmed Wednesday 01 July at 12:30 GMT
Pela (vs) OnLeKe - confirmed Sunday 05 July at 21 GMT
Saymyname/ Spidey_Ator (vs) BombaciMülayim /AR12
Luca8761 (vs) Barba_Amarillo - confirmed Sunday 05 July at 17 GMT
11. Migration 1v1:
K4vsa (vs) nC_Snyper1 - confirmed Tuesday 30 June at 18 GMT
PL_Dziamdziak (vs) FeAge - confirmed Monday 06 July at 21 GMT
pete_martell (vs) Grinder - confirmed Tuesday 30 June at 18:30 GMT
PhisysImperi (vs) VN_Heimdall - confirmed Friday 03 July at 15 GMT
12. Rooster 1v1:
Vodka_L (vs) Tifux - confirmed Monday 06 July at 19 GMT
The_Fat_BlackBig (vs) Faraday - confirmed Thursday 02 July at 22 GMT
Nili (vs) VIK_WaRRioR - confirmed Tuesday 30 June at 17 GMT
Twigg (vs) Infected
13. Cross 1v1:
dogao (vs) Bad Koala - confirmed Tuesday 30 June at 18 GMT
Sitaux (vs) SobeK - confirmed Sunday 05 July at 19:30 GMT
Vinchester (vs) Uzzi - confirmed Sunday 05 July at 13:30 GMT
BadB0y (vs) JackK - confirmed Thursday 02 July at 14 GMT
14. Golden Island 1v1:
dogao (vs) Tifux - confirmed Friday 03 July at 22 GMT
Saga (vs) Neman - confirmed Sunday 05 July at 10 GMT
Twigg (vs) Loris
Sunzets (vs) Tobi - confirmed Sunday 05 July at 20 GMT
15. Lombardia 2v2:
Sweden (vs) Mexico - confirmed Saturday 04 July at 16 GMT
Brazil (vs) United Kingdom - confirmed Thursday 02 July at 22 GMT
Italy (vs) Morocco - confirmed Monday 06 July at 16 GMT
Ireland (vs) Peru - confirmed Sunday 05 July at 20 GMT
16. Team Acropolis 2v2:
AOElympics Team Acropolis 2v2 - Challonge
Explore this tournament hosted by Huehuecoyotl22
challonge.com
Mexico (vs) Belarus - confirmed Sunday 05 July at 15 GMT
Chile (vs) Slovakia - confirmed Monday 06 July at 16 GMT
Germany (vs) USA - confirmed Thursday 02 July at 20 GMT
17. Michi 2v2:
Austria (vs) Argentina - confirmed Sunday 05 July at 18 GMT
Russia (vs) Spain - confirmed Sunday 05 July at 16 GMT
USA (vs) Germany - confirmed Tuesday 30 June at 17 GMT
France (vs) Czech Republic - confirmed Sunday 05 July at 11 GMT
18. Chaos Pit 2v2:
Russia (vs) Peru - confirmed Sunday 05 July at 17 GMT
Chile (vs) Argentina - confirmed Sunday 05 July at 01 GMT
France (vs) Turkey - confirmed Sunday 05 July at 14 GMT
Finland (vs) Germany - confirmed Monday 29 June at 19 GMT
23. Big Freeze 2v2:
AOElympics Big Freeze 2v2 - Challonge
Explore this tournament hosted by Huehuecoyotl22
challonge.com
Poland (vs) Peru - confirmed Sunday 05 July at 05 GMT
Ireland (vs) Turkey - confirmed Sunday 05 July at 18 GMT
40. Dry Arabia 2v2:
AOElympics Dry Arabia 2v2 - Challonge
Explore this tournament hosted by Huehuecoyotl22
challonge.com
USA (vs) Belarus - confirmed Sunday 05 July at 17 GMT
Peru (vs) United Kingdom - confirmed Saturday 04 July at 20 GMT
France (vs) Germany - confirmed Wednesday 01 July at 17 GMT
Last edited by a moderator: