This is the schedule for Round 2 of the Group Stage.
Here's a quick reminder of the rules regarding posting games:
___________________________________________________________
Group A
TyRanT (vs) Viet Nam Strategy B JiangXi Clan of China (vs) [linethru]Ok[/linethru] ___________________________________________________________
Group B
SY Team (vs) Vikingons Nómadas
BuzZ e-sports (vs) new Chapter
___________________________________________________________
Group C
Team Fully Torqued (vs) Rulers of Rome
Bad Boys & Crew (vs) [linethru]The lady villagers beautiful[/linethru]
___________________________________________________________
Group D
Poison of Zone (vs) El rejunte Arg Brothers Stacks (vs) Polish Elite Clan ___________________________________________________________
Group E
Revenge of Knight (vs) Perolist SouTeam (vs) Clan Arg & Frd's ___________________________________________________________
Group F
Chinese Kung Fu (vs) NEGRO CZ Team (vs) Indus ___________________________________________________________
Group G
Viet Nam Straegy A (vs) Avtomat Kalashnikova
aLcoHooligans (vs) Sodium Chloride
___________________________________________________________
Group H
Lords of Skulls (vs) [linethru]Aokers[/linethru] Power of Japan (vs) KilleRz Comu SerialAOE
___________________________________________________________
NB! Ok has been disqualified from the tournament due to lack of dedication and
TLDV has resigned from the tournament, so their opponents gets an Admin Win for their matches.
Here's a quick reminder of the rules regarding posting games:
#07. c) For each round (regardless of stage), a topic with a list of all matches that are to be played in that round will be created by Admins in the appropriate scheduling forums. The teams on the left side will be written in bold to indicate it is their duty to post recorded games for that round (as specified in #07. a) ).
Group A
TyRanT (vs) Viet Nam Strategy B JiangXi Clan of China (vs) [linethru]Ok[/linethru] ___________________________________________________________
Group B
SY Team (vs) Vikingons Nómadas
BuzZ e-sports (vs) new Chapter
___________________________________________________________
Group C
Team Fully Torqued (vs) Rulers of Rome
Bad Boys & Crew (vs) [linethru]The lady villagers beautiful[/linethru]
___________________________________________________________
Group D
Poison of Zone (vs) El rejunte Arg Brothers Stacks (vs) Polish Elite Clan ___________________________________________________________
Group E
Revenge of Knight (vs) Perolist SouTeam (vs) Clan Arg & Frd's ___________________________________________________________
Group F
Chinese Kung Fu (vs) NEGRO CZ Team (vs) Indus ___________________________________________________________
Group G
Viet Nam Straegy A (vs) Avtomat Kalashnikova
aLcoHooligans (vs) Sodium Chloride
___________________________________________________________
Group H
Lords of Skulls (vs) [linethru]Aokers[/linethru] Power of Japan (vs) KilleRz Comu SerialAOE
___________________________________________________________
NB! Ok has been disqualified from the tournament due to lack of dedication and