1st Place Auto Qualifies for the Group Stage |
Best 3 Runners up from Europe Groups 1- 4 Qualify for Play Off's |
Clicking on a result will take you to the respective Recorded Game thread!
1st Place Group 5&6 Only Qualifies for Play Off Spot |
Group 1 Scheduled Games |
Round 1: 21 - 27 April:
Turkey A 3:0 Switzerland
Sweden 3:0 Czech C
Spain A 3:0 Czech C
Round 2: 28 April - 04 May:
Turkey A 3:0 Czech C
Sweden 2:3 Spain A
Round 3: 05 - 11 May:
Switzerland 0:3 Czech C
Switzerland 0:3 Sweden
Turkey A 3:0 Spain A
Round 4: 12 - 18 May:
Turkey A 3:1 Sweden
Spain A 3:0 Switzerland
Turkey A 3:0 Switzerland
Sweden 3:0 Czech C
Spain A 3:0 Czech C
Round 2: 28 April - 04 May:
Turkey A 3:0 Czech C
Sweden 2:3 Spain A
Round 3: 05 - 11 May:
Switzerland 0:3 Czech C
Switzerland 0:3 Sweden
Turkey A 3:0 Spain A
Round 4: 12 - 18 May:
Turkey A 3:1 Sweden
Spain A 3:0 Switzerland
Group 2 Scheduled Games |
Round 1: 21 - 27 April:
Czech A 3:0 Spain B
Russia A 3:0 Holland
Hungary A 3:0 Holland
Round 2: 28 April - 04 May:
Czech A 3:0 Holland
Russia A 2:3 Hungary A
Round 3: 05 - 11 May:
Holland 3:1 Spain B
Russia A 3:0 Spain B
Czech A 3:0 Hungary A
Round 4: 12 - 18 May:
Czech A 3:0 Russia A
Spain B 0:3 Hungary A
Czech A 3:0 Spain B
Russia A 3:0 Holland
Hungary A 3:0 Holland
Round 2: 28 April - 04 May:
Czech A 3:0 Holland
Russia A 2:3 Hungary A
Round 3: 05 - 11 May:
Holland 3:1 Spain B
Russia A 3:0 Spain B
Czech A 3:0 Hungary A
Round 4: 12 - 18 May:
Czech A 3:0 Russia A
Spain B 0:3 Hungary A
Group 3 Scheduled Games |
Round 1: 21 - 27 April:
United Kingdom 3:0 Germany C
Poland A 3:0 Albania
Round 2: 28 April - 04 May:
United Kingdom 3:0 Albania
Poland A 3:0 Germany C
Round 3: 05 - 11 May:
United Kingdom 3:1 Poland A
Albania 0:3 Germany C
United Kingdom 3:0 Germany C
Poland A 3:0 Albania
Round 2: 28 April - 04 May:
United Kingdom 3:0 Albania
Poland A 3:0 Germany C
Round 3: 05 - 11 May:
United Kingdom 3:1 Poland A
Albania 0:3 Germany C
Group 4 Scheduled Games |
Round 1: 21 - 27 April:
France A 3:0 Italy
Finland 3:0 Turkey B
Round 2: 28 April - 04 May:
Finland 3:1 Italy
France A 0:3 Turkey B
Round 3: 05 - 11 May:
Finland 2:3 France A
Italy 3:1 Turkey B
France A 3:0 Italy
Finland 3:0 Turkey B
Round 2: 28 April - 04 May:
Finland 3:1 Italy
France A 0:3 Turkey B
Round 3: 05 - 11 May:
Finland 2:3 France A
Italy 3:1 Turkey B
Group 5 Scheduled Games |
Round 1: 21 - 27 April:
Germany B 3:0 Poland B
Ukraine 3:0 Belgium
Round 2: 28 April - 04 May:
Ukraine 1:3 Poland B
Germany B 3:0 Belgium
Round 3: 05 - 11 May:
Germany B 3:0 Ukraine
Poland B 3:0 Belgium
Germany B 3:0 Poland B
Ukraine 3:0 Belgium
Round 2: 28 April - 04 May:
Ukraine 1:3 Poland B
Germany B 3:0 Belgium
Round 3: 05 - 11 May:
Germany B 3:0 Ukraine
Poland B 3:0 Belgium
Group 6 Scheduled Games |
Round 1: 21 - 27 April:
Czech B 3:0 France B
Norway 0:3 Hungary B
Round 2: 28 April - 04 May:
France B 3:1 Hungary B
Czech B 3:0 Norway
Round 3: 05 - 11 May:
Czech B 3:0 Hungary B
Norway 3:2 France B
Czech B 3:0 France B
Norway 0:3 Hungary B
Round 2: 28 April - 04 May:
France B 3:1 Hungary B
Czech B 3:0 Norway
Round 3: 05 - 11 May:
Czech B 3:0 Hungary B
Norway 3:2 France B
Last edited by a moderator: