Challonge bracket
Round of 32:
Single Elimination
A SaladEsc 3:0 Apollo (Feanor) - 2020-10-22, 18:00 GMT
B saps 3:0 Bluegill - 2020-10-21, 14:00 GMT
C VIK_WaRRioR AW-AL bixuj
D Cong4ever 0:3 Oladushek - 2020-10-24, 18:30 GMT
E classicpro AW-AL gambasimo95
F EYE 3:1 waldsee - 2020-10-25, 19:00 GMT
G PL_Dziamdziak 3:0 pmpc - 2020-10-23, 20:00 GMT
Round of 16:
BacT 3:0 SaladEsc - 2020-10-31, 14:00 GMT
Noisick 2:3 JorDan_23 - 2020-10-28,16:00 GMT
Capoch 3:0 saps - 2020-10-28, 21:00 GMT
Vinchester AW-AL VIK_WaRRioR
ACCM 3:0 Oladushek - 2020-11-01, 13:00 GMT
BruH 3:0 classicpro - 2020-10-26, 16:00 GMT
Saymyname AL-AW EYE - 2020-11-01, 14:30 GMT
Daniel 0:3 PL_Dziamdziak - 2020-10-31, 20:00 GMT
Winners Bracket Round of 8:
BacT 2:3 JorDan_23 - 2020-11-05, 14:00 GMT
Capoch 0:3 Vinchester - 2020-11-07, 19:00 GMT
ACCM 1:3 BruH - 2020-11-08, 13:00 GMT
EYE 0:3 PL_Dziamdziak - 2020-11-06, 20:30 GMT
Losers Bracket Round 1:
SaladEsc AW-AL Noisick - 2020-11-08, 16:00 GMT
saps 3:2 VIK_WaRRioR - 2020-11-04, 16:00 GMT
Oladushek 0:3 classicpro - 2020-11-05, 16:00 GMT
Saymyname 0:3 Daniel - 2020-11-08, 02:00 GMT
Losers Bracket Round 2:
EYE 3:0 SaladEsc - 2020-11-10, 15:30 GMT
ACCM 3:0 saps - 2020-11-13, 15:00 GMT
Capoch 2:3 classicpro - 2020-11-14, 19:00 GMT
BacT 3:0 Daniel - 2020-13-11, 2:00 GMT
Winners Bracket Semifinals:
JorDan_23 1:3 Vinchester - 2020-11-12, 12:00 GMT
BruH (vs) 3:1 PL_Dziamdziak - 2020-11-13, 20:30 GMT
Losers Bracket Round 3:
EYE 0:3 ACCM - 2020-11-17, 3:00 GMT
classicpro (vs) BacT - 2020-11-18, 16:00 GMT
Losers Bracket Round 4:
JorDan_23 (vs) ACCM - 2020-11-19, 13:00 GMT
PL_Dziamdziak (vs) ? -
Winners Bracket Final:
Vinchester (vs) BruH -
Round of 32:
Single Elimination
A SaladEsc 3:0 Apollo (Feanor) - 2020-10-22, 18:00 GMT
B saps 3:0 Bluegill - 2020-10-21, 14:00 GMT
C VIK_WaRRioR AW-AL bixuj
D Cong4ever 0:3 Oladushek - 2020-10-24, 18:30 GMT
E classicpro AW-AL gambasimo95
F EYE 3:1 waldsee - 2020-10-25, 19:00 GMT
G PL_Dziamdziak 3:0 pmpc - 2020-10-23, 20:00 GMT
Round of 16:
BacT 3:0 SaladEsc - 2020-10-31, 14:00 GMT
Noisick 2:3 JorDan_23 - 2020-10-28,16:00 GMT
Capoch 3:0 saps - 2020-10-28, 21:00 GMT
Vinchester AW-AL VIK_WaRRioR
ACCM 3:0 Oladushek - 2020-11-01, 13:00 GMT
BruH 3:0 classicpro - 2020-10-26, 16:00 GMT
Saymyname AL-AW EYE - 2020-11-01, 14:30 GMT
Daniel 0:3 PL_Dziamdziak - 2020-10-31, 20:00 GMT
Winners Bracket Round of 8:
BacT 2:3 JorDan_23 - 2020-11-05, 14:00 GMT
Capoch 0:3 Vinchester - 2020-11-07, 19:00 GMT
ACCM 1:3 BruH - 2020-11-08, 13:00 GMT
EYE 0:3 PL_Dziamdziak - 2020-11-06, 20:30 GMT
Losers Bracket Round 1:
SaladEsc AW-AL Noisick - 2020-11-08, 16:00 GMT
saps 3:2 VIK_WaRRioR - 2020-11-04, 16:00 GMT
Oladushek 0:3 classicpro - 2020-11-05, 16:00 GMT
Saymyname 0:3 Daniel - 2020-11-08, 02:00 GMT
Losers Bracket Round 2:
EYE 3:0 SaladEsc - 2020-11-10, 15:30 GMT
ACCM 3:0 saps - 2020-11-13, 15:00 GMT
Capoch 2:3 classicpro - 2020-11-14, 19:00 GMT
BacT 3:0 Daniel - 2020-13-11, 2:00 GMT
Winners Bracket Semifinals:
JorDan_23 1:3 Vinchester - 2020-11-12, 12:00 GMT
BruH (vs) 3:1 PL_Dziamdziak - 2020-11-13, 20:30 GMT
Losers Bracket Round 3:
EYE 0:3 ACCM - 2020-11-17, 3:00 GMT
classicpro (vs) BacT - 2020-11-18, 16:00 GMT
Losers Bracket Round 4:
JorDan_23 (vs) ACCM - 2020-11-19, 13:00 GMT
PL_Dziamdziak (vs) ? -
Winners Bracket Final:
Vinchester (vs) BruH -